MHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Bülent Belen: “Benim kadar Tekirdağ’a gelen milletvekili yok”

24 May 2015
1460 defa

MHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Bülent Belen, vekilliği döneminde Tekirdağ’a çok sık gelmediği yönündeki iddialara cevap vererek, "Benim kadar Tekirdağ’a gelen milletvekili yok. Bakın havaalanının uçuş kayıtlarına görürsünüz. Ben her hafta buradaydım görevim dışında" dedi.

24. Dönem MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, 25. Dönem’de de MHP’den Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı olarak belirlenmesini değerlendirdi. Seçim süreci ile ilgili açıklamalarda bulunan Belen, hedeflerinin Tekirdağ’dan 2 milletvekili çıkartmak olduğunu söyledi.

"Bizim görevimiz teşkilatımızda çalışmaktır"
Belen, yaptığı açıklamada, Tekirdağ’a onun kadar gelen başka vekil olmadığını vurgulayarak, "Ben her hafta buradaydım. Bu tür söylemler başka kasıtla oluyor. Birinci sıraya yerleşmemiz normaldir. Hedefimiz 2 milletvekilidir. Benim kadar Tekirdağ’a gelen milletvekili yok..MHP’nin Trakya’daki tek milletvekiliyim. Diğer partilerin milletvekilleri bölgede daha çok, bu sebeple biz tek olduğumuzdan sadece Tekirdağ’a değil Kırklareli, Edirne’ye de bakıyorum. Ayrıca sayın genel başkanımızın Bulgaristan ile ilgili danışmanlığını da yürütüyorum. Bulgaristan’a da görevli gidiyorum. Fırsat buldukça da buradayım. MYK üyeliğimiz Trakya bölgesi için bir kazançtır. Geçtiğimiz dönemlerde Trakya’dan MYK üyesi olan bir arkadaşımız yoktu. Ben geçmişte de uzun yıllar merkez karar kurulu üyeliği yapmıştım. Bu sayın genel başkanımızın takdiridir. Bizim görevimiz teşkilatımızda çalışmaktır, MHP’nin bu ülkede iktidara gelmesine ve milletimizin refah seviyesinin yükselmesine hizmet etmektir. Bin yıllık kardeşliği bozmak isteyenleri iktidardan indirmektir. Çabamız bu." dedi.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.